Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 5 marca 2019

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Nad Śnieżnymi Kotłami” Krzysztof Koziołek


Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę Nad Śnieżnymi Kotłami Krzysztofa Koziołka, która jest trzecią – po Górze Synaj oraz Wzgórzu Piastów, częścią serii kryminałów retro. Na rynku wydawniczym dostępna będzie od 20 marca i ukaże się nakładem Wydawnictwa Akurat.


Tytuł: Nad Śnieżnymi Kotłami
Autor: Krzysztof Koziołek
Wydawnictwo: Akurat
Premiera: 20 marca 2019
Liczba stron: 352
Gatunek: Kryminał retroNota Wydawcy:

Sierpień 1939 roku. Asystent kryminalny Anton Habicht od kilku miesięcy przebywa w Schreiberhau (Szklarskiej Porębie), dokąd trafił, popadłszy w niełaskę przełożonych po poprzednim śledztwie. Polecenie rozwiązania zagadki kradzieży biżuterii w hotelu górskim „Nad Śnieżnymi Kotłami” odbiera jako kolejną szpilę wbitą przez szefa miejscowej żandarmerii. Rutynową wizytę przerywa wypadnięcie z okna żony urzędnika ze Schreiberhau. Habicht nie wierzy, że to wypadek, i rozpoczyna śledztwo wśród miejscowej śmietanki towarzyskiej.

Kiedy pojawia się kolejny trup – tym razem śmierć dosięga poszukiwacza cennych minerałów – asystent kryminalny intensyfikuje działania. Z każdym dniem odkrywa kolejne, skrzętnie skrywane tajemnice establishmentu. Wkrótce do miasta przyjeżdżają zagadkowi ludzie, sytuacja się komplikuje, a Habicht nabiera przekonania, że to, co do tej pory udało mu się odkryć, jest zaledwie wierzchołkiem góry lodowej.*


Skusicie się?*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa Akurat.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia