Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 10 marca 2019

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Chodzi lisek koło drogi” Hanny Greń


Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę Chodzi lisek koło drogi Hanny Greń, która jest drugą – po Mam chusteczkę haftowaną, częścią serii Śmiertelne wyliczanki. Na rynku wydawniczym dostępna będzie od 26 marca i ukaże się nakładem Wydawnictwa Replika.


Tytuł: Chodzi lisek koło drogi
Autor: Hanna Greń
Wydawnictwo: Replika
Premiera: 26 marca 2019
Liczba stron: 352
Gatunek: KryminałNota Wydawcy:

Kiedy do gry wkracza zespół bielskich policjantów, oznacza to, że zabawa się skończyła.
W okolicach Bielska-Białej ktoś w niezwykle brutalny sposób morduje prostytutki. Narzędziem zbrodni okazuje się skórzany pas z ciężką klamrą, jednak tym, co szczególnie zwraca uwagę podkomisarz Marioli Koniecznej, jest mała figurka lisa, zostawiana przy zwłokach jako swego rodzaju „podpis” sprawcy.
Podczas śledztwa Mariola odkrywa, że pierwsza z ofiar uczestniczyła krótko przed śmiercią w imprezie urodzinowej odbywającej się niedaleko miejsca zbrodni. Policjantka bierze na cel pozostałych gości tej imprezy, jednak sytuacja komplikuje się, kiedy wychodzi na jaw, że jest wśród nich dwoje policjantów. Konieczna przy pomocy komisarza Sokołowskiego wpada na trop, który prowadzi ją do trudnego wyboru pomiędzy przyjaźnią a obowiązkiem.*


Skusicie się?*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa Replika.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia