Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 12 stycznia 2019

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Słońce za horyzontem” Magdalena Kołosowska


Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę Słońce za horyzontem Magdaleny Kołosowskiej. Na rynku wydawniczym dostępna będzie od 29 stycznia i ukaże się nakładem Wydawnictwa Replika.


Tytuł: Słońce za horyzontem
Autor: Magdalena Kołosowska
Wydawnictwo: Replika
Premiera: 29 stycznia 2019
Liczba stron: 320
Gatunek: ObyczajowaNota Wydawcy:

„Słońce za horyzontem” to pierwsza część trylogii „Lepsze jutro”, opowiadającej historię trzech sióstr: Kingi, Karoliny i Kamili.

Kingę poznajemy w momencie, gdy jest spełnioną zawodowo dziennikarką i oddaną żoną, której do pełni szczęścia brakuje jedynie dziecka. Kiedy wydaje się, że wszystko jest na najlepszej drodze i jej marzenie o pełnej rodzinie ma wreszcie szansę się ziścić – zaczynają nadciągać czarne chmury. Jej poukładane życie wali się z wielkim hukiem, a mała stabilizacja, z której była tak dumna, okazuje się zamkiem zbudowanym na piasku. Z pomocą sióstr za wszelką cenę próbuje poradzić sobie z ogarniającym ją mrokiem.

Jednak światło za horyzontem przecież zawsze zwiastuje nowy dzień, więc i Kindze, która przestała wierzyć w szczęście, pewnego dnia znów zaświeci słońce.*


Skusicie się?*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa Replika.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia