Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 13 listopada 2018

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Mam chusteczkę haftowaną” Hanna Greń


Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę Mam chusteczkę haftowaną Hanny Greń. Powieść na rynku wydawniczym pojawi się 20 listopada, nakładem Wydawnictwa Replika. Jestem zachwycona tą książką, Hanna Greń utrzymuje poziom, dlatego mam nadzieję, że zwrócicie uwagę na ten tytuł.



Tytuł: Mam chusteczkę haftowaną
Autor: Hanna Greń
Wydawnictwo: Replika
Premiera: 23 listopada 2017
Liczba stron: 464
Gatunek: Kryminał




Nota Wydawcy:

Aspirant Konstanty Nakański prowadzi sprawę zabójstwa. Śledztwo przebiega opornie, gdyż policjant nie może znaleźć żadnego powodu, dla którego ktoś miałby pozbawić życia pewnego młodego mężczyznę. Jedyny ślad stanowi znaleziona na miejscu zbrodni chusteczka z ozdobnym haftowanym monogramem.
Po śmierci rodziców Eliza Rogowska odnosi wrażenie, że całkiem straciła kontrolę nad swoim życiem. Okazuje się, że matka i ojciec ukrywali przed nią wiele tajemnic, także związanych z przeszłością dziewczyny. Eliza postanawia odkryć te tajemnice, w czym wydatnie przeszkadza jej fakt, że człowiek, z którym zamierzała związać swoją przyszłość, po śmierci jej rodziców uznaje, że nie musi już odgrywać roli czułego, opiekuńczego mężczyzny. Pewny, że ma Elizę w swojej władzy, ukazuje prawdziwe oblicze.
Przypadek sprawia, że drogi Kostka i Elizy się krzyżują, a wówczas okazuje się, że odpowiedzi, których poszukują, są częścią tej samej układanki.*



MOJA REKOMENDACJA:

Bywa okrutnie, czasami brutalnie, niekiedy niepokojąco, ale też zabawnie i wzruszająco. Ta książka wciąga i dostarcza przedniej rozrywki! Polecam.





Zainteresowani?


*w poście został wykorzystany materiał promocyjny Wydawnictwa Replika.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia