Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 13 października 2018

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Nowe czasy. Nie pora na łzy” Edyta ŚwiętekKochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę Nowe czasy. Nie pora na łzy Edyty Świętek, która jest luźną kontynuacją pięciotomowej sagi Spacer Aleją Róż. Na rynku wydawniczym dostępna będzie od 30 października i ukaże się nakładem Wydawnictwa Replika. 


Tytuł: Nowe czasy. Nie pora na łzy
Autor: Edyta Świętek
Wydawnictwo: Replika
Premiera: 30 października 2018
Liczba stron: 336
Gatunek: Literatura współczesnaNota Wydawcy:

Edyta Świętek zaprasza czytelników do Nowej Huty i Krakowa lat dziewięćdziesiątych, gdzie raczkujący kapitalizm, bezrobocie, kradzieże samochodów i różnorodne afery gospodarcze mocno dają się we znaki szarym obywatelom. W trudach dnia codziennego zakwitają uczucia, wyrastają fortuny, pojawiają się pierwsze gwiazdy muzyki chodnikowej.
Paweł Szymczak, drobny przedsiębiorca bazarowy na wszelkie sposoby próbuje zbić majątek. Kilkakrotnie wchodzi w ryzykowne i nielegalne interesy. Jego żona, Andzia, otwiera pracownię krawiecką, w której nieprzyzwoicie wyzyskuje robotnice. Małżonkowie pochłonięci zarabianiem pieniędzy zaniedbują potrzeby swojej córki Małgosi. Osamotniona dziewczynka wikła się w kłopoty.
Rodzeństwo Wioletta i Adrian Pawłowscy wraz z kolegami zakładają zespół wykonujący muzykę dyskotekową. Ich kariera nabiera tempa, gdy wokalistka zaczyna otrzymywać anonimy z pogróżkami.*


Skusicie się?*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa Replika


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia