Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 6 września 2018

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Popielate laleczki” Hanna Greń


Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę Popielate laleczki Hanny Greń, która na rynku wydawniczym dostępna będzie od 18 września i ukaże się nakładem Wydawnictwa Replika. Książka ta ukaże się w dwóch wersjach graficznych, jedna będzie dostępna wyłącznie na stronie Wydawnictwa Replika, natomiast drugą kupicie w każdej księgarni.


Tytuł: Popielate laleczki
Autor: Hanna Greń
Wydawnictwo: Replika
Premiera: 18 września 2018
Liczba stron: 368
Gatunek: Literatura kobieca

Tak prezentuje się okładka książki, którą możecie kupić wyłącznie na stronie Wydawnictwa Replika: Hanna Greń


Nota Wydawcy:

Dwudziestoletnia Beata Szymanowska, nazywana zdrobniale Tulą, przypadkowo otwiera wiadomość adresowaną do swojej matki, Astridy, i dowiaduje się, że ta jest szantażowana i że zgodziła się zapłacić żądaną kwotę. Tula nie wie, jakie informacje mógłby ujawnić prześladowca, jednak nie zamierza się z tym godzić i postanawia włączyć się do akcji. W imieniu matki umawia się z mężczyzną na spotkanie – ma zamiar je nagrać i zastosować odwrotny szantaż – ona nie upubliczni nagrania, jeśli mężczyzna zostawi jej matkę w spokoju. Po przybyciu na miejsce okazuje się jednak, że siedzący tam mężczyzna jest martwy.
Po trzech latach sytuacja się powtarza. W poczcie Asty znowu pojawia się wiadomość z żądaniem pieniędzy i znowu Tula przejmuje kontrolę, lecz i tym razem w umówionym miejscu zastaje leżące na ulicy zwłoki.
Aspirant Mirosław Ostaniec z zapałem zabiera się za rozwiązywanie swojej pierwszej samodzielnie prowadzonej sprawy. Wspólnie z komendantem Konradem Procnerem znajdują kolejne powiązania pomiędzy zamordowanymi mężczyznami. Tymczasem Tula dochodzi do własnych wniosków – dobrze zna osobę, której mogło zależeć na „uciszeniu” szantażystów. Postanawia za wszelką cenę chronić matkę, mimo że Asta zachowuje się coraz dziwniej…
Piąty, ostatni tom kryminalnego cyklu W Trójkącie Beskidzkim!*


Skusicie się?
Która okładka bardziej Wam się podoba?


*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa Replika

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia