Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 4 września 2018

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Cynamonowe dziewczyny” Hanna Greń – wydanie II


Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę Cynamonowe dziewczyny Hanny Greń, która jest wznowieniem powieści z roku 2016. Na rynku wydawniczym dostępna będzie od 18 września i ukaże się nakładem Wydawnictwa Replika. Moją opinię możecie już przeczytać tutaj: RECENZJA.


Tytuł: Cynamonowe dziewczyny
Autor: Hanna Greń
Wydawnictwo: Replika
Premiera: 18 września 2018
Liczba stron: 336
Gatunek: Literatura kobiecaNota Wydawcy:

Gdy tak leżała rozciągnięta w literę X, ze złotobrązowymi włosami rozsypanymi na poduszce, stanowiła kwintesencję jego pragnień. Należała do niego. Mógł z nią zrobić wszystko.

W Bielsku-Białej w dziwnych okolicznościach ginie policjant, który zajmował się sprawą morderstwa młodej dziewczyny. Ktoś chciał zostawić obok ciała tajemniczą wiadomość – różę bez kolców – lecz pomylił mieszkania. Czy na pewno był to morderca? Dlaczego wybrał inne drzwi? W śledztwie pojawia się coraz więcej pytań bez jasnych odpowiedzi. Morderca jest bardzo pewny siebie i czuje się bezkarny – mimo że policja odnajduje kolejne ciała jego ofiar, ciągle pozostaje poza kręgiem podejrzeń. Młode dziewczyny o podobnym wyglądzie są bezlitośnie kaleczone i wykorzystywane, a ich napastnik coraz częściej wyrusza na kolejne polowania. Dwóch młodych policjantów łączy siły, by z pomocą przyjaciół schwytać psychopatę, zanim ten skrzywdzi następną dziewczynę. By choć na krok zbliżyć się do sprawcy, uczynić go realnym, nadają mu imię, Yellowknifer. Czas pokaże kto ukrył się pod tym imieniem, czy jeszcze człowiek czy tylko sadystyczny potwór?*Po premierze pomyślę nad konkursem, znajdą się chętni? :)


*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa Replika

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia