Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 20 sierpnia 2018

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Tam, gdzie rodzi się zazdrość” Edyta Świętek


Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę Tam, gdzie rodzi się zazdrość Edyty Świętek, która na rynku wydawniczym dostępna będzie od 21 sierpnia i ukaże się nakładem Wydawnictwa Replika.


Tytuł: Tam, gdzie rodzi się zazdrość
Autor: Edyta Świętek
Wydawnictwo: Replika
Premiera: 21 sierpnia 2018
Liczba stron: 320
Gatunek: Literatura kobieca

Zapowiedź I tomu serii:


Nota Wydawcy:

Związek Darii i Marka z trudem można nazwać szczęśliwym. Młodzi małżonkowie nie darzą się nawzajem zaufaniem i boją się mówić wprost o swoich uczuciach. Marek, przekonany, że żona zgodziła się na ślub wyłącznie z rozsądku, po ściągnięciu jej do Krakowa wprost szaleje z zazdrości i strachu, że dziewczyna w końcu zdecyduje się go zostawić.
W tym czasie Daria i jej brat zmagają się z wciąż żywymi demonami przeszłości. Choć wieloletni rywal ich ojca zginął, ktoś dowiedział się o wydarzeniach znad urwiska i teraz próbuje zaszantażować rodzeństwo. Okazuje się, że dawne urazy nie wygasły i tajemniczy wróg wciąż zrobi wszystko, aby zaszkodzić rodzinie Hajdukiewiczów. Jedynym ratunkiem dla Darii może okazać się jej mąż, tylko czy on jest jeszcze zainteresowany trwaniem ich związku?*


Skusicie się?


*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia