Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 20 sierpnia 2018

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Tam, gdzie rodzi się miłość” Edyta Świętek


Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę Tam, gdzie rodzi się miłość Edyty Świętek, która na rynku wydawniczym dostępna będzie od 21 sierpnia i ukaże się nakładem Wydawnictwa Replika.


Tytuł: Tam, gdzie rodzi się miłość
Autor: Edyta Świętek
Wydawnictwo: Replika
Premiera: 21 sierpnia 2018
Liczba stron: 400
Gatunek: Literatura kobiecaNota Wydawcy:

Tajemniczy wróg od lat czyha na rodzinę Hajdukiewiczów. W zemście za urojone krzywdy, daleki krewny postanawia odpłacić się swojemu kuzynowi, kierując swój gniew na jego dzieci.
Daria od dzieciństwa trzymana była przez swoją rodzinę w złotej klatce. Groźba wisząca nad dziewczyną stała się jeszcze realniejsza, kiedy dwaj jej najstarsi bracia stracili życie. W obawie o jej bezpieczeństwo, rodzice nie pozwalali Darii samotnie opuszczać rodzinnej willi, za jedyną namiastkę wolności dając jej możliwość pracy w będącym ich własnością hotelu „Zacisze”.
Przygnieciona ciągłym nadzorem Daria postanowiła wyrwać się spod rodzicielskiej kurateli. Kiedy w „Zaciszu” poznaje Marka – nieco tajemniczego mężczyznę, który usilnie stara się zwrócić na siebie uwagę dziewczyny – pozwala, aby głos serca stłumił rozsądek…*


Skusicie się?


*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia