Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 21 sierpnia 2018

[Zapowiedź]: „Immortaliści” Chloe Benjamin

Już 19 września nakładem Wydawnictwa Czarna Owca ukaże się debiutancka powieść Chloe Benjamin, pt. Immortaliści.


Opis:
Jak przeżyłbyś swoje życie, gdybyś wiedział kiedy umrzesz?

Nowy Jork, lato 1969. Po Manhattanie krążą plotki o tajemniczej kobiecie – wędrownej wróżce, która potrafi przepowiedzieć dzień śmierci każdego człowieka. Czwórka rodzeństwa Goldów wymyka się z domu, żeby poznać swoją przyszłość. Nie mają świadomości, że wizyta u cyganki na zawsze odmieni ich życie.

Szesnastoletni Simon ucieknie do San Francisco, by szukać tam spełnienia swojej seksualności. Bujająca w obłokach Klara zostanie iluzjonistką i da się ponieść obsesji na granicy fantazji i rzeczywistości. Starszy z braci, Daniel, będzie szukał stabilizacji jako lekarz wojskowy, nie rezygnując z nadziei, że zmieni przeznaczenie. Najstarsza z rodzeństwa Varya poświęci się badaniom nad długowiecznością, by odkryć sekret nieśmiertelności.

Losy bohaterów, nierozerwalnie splecione ze sobą magiczną przepowiednią sprzed lat, zmuszają do rozważań nad znaczeniem życia i śmierci, sensem własnych wyborów i doświadczeń oraz tajemnicą nieznanej przyszłości, która niebawem nastanie.Tytuł: Immortaliści
Autor: Chloe Benjamin
Wydawnictwo: Czarna Owca
Premiera: 19 września 2018
Gatunek: Literatura współczesna


Chloe Benjamin dorastała w San Francisco w stanie Kalifornia. Ukończyła studia z literatury pięknej, prowadzi warsztaty z procesu wydawniczego. Jej pierwsza książka, The Anatomy of Dreams, została wyróżniona nagrodą Fiction Book Award, a w 2014 roku była nominowana do nagrody Center for Fiction First Novel Prize. Prawa do Immortalisów zostały sprzedane w trzynastu krajach. Prawa filmowe zakupiło studio Jackal Group. Mieszka z mężem w Madison w stanie Wisconsin.
Zainteresowani? :)
* Post zawiera materiał promocyjny Wydawnictwa Czarna Owca

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia