Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 4 lipca 2018

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Z najlepszymi życzeniami śmierci” Ruth RendellKochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę Z najlepszymi życzeniami śmierci Ruth Rendell, która na rynku wydawniczym dostępna będzie od 10. lipca i ukaże się nakładem Wydawnictwa Replika.Tytuł: Z najlepszymi życzeniami śmierci
Autor: Ruth Rendell
Wydawnictwo: Replika
Premiera: 10 lipca 2018
Liczba stron: 256
Gatunek: KryminałNota Wydawcy:

Zwykłe życie. Niezwykła śmierć.
Margaret Parsons – dbająca o męża i swój ukochany ogród gospodyni domowa ze spokojnego miasteczka Kingsmarkham – nie wyróżnia się absolutnie niczym szczególnym. Jednak z jakiegoś powodu zostaje ona brutalnie zamordowana, a jej zwłoki porzucone w pobliskim lesie.
Nie mając żadnych sensownych wskazówek i wiedząc o życiu ofiary tylko tyle, że było nudne, nadinspektor Wexford rozpoczyna śledztwo, w wyniku którego odkrywa mroczną tajemnicę Margaret – kolekcję rzadkich książek, z których każda ma dedykację napisaną przez kochanka podpisującego się jako „Doon”. W miarę rozwoju postępowania Wexford zagłębia się w przeszłość zarówno Margaret Parsons, jak i całej lokalnej społeczności.
Kim jest tajemniczy Doon? I czy w odpowiedzi na to pytanie kryje się rozwiązanie pierwszej sprawy kryminalnej Wexforda?
"Ruth Rendell to prawdopodobnie najlepsza autorka kryminałów na świecie!" – Ian Rankin*


Skusicie się?


*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia