Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 2 lutego 2018

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Szarość miejskich mgieł” Edyta Świętek
Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę „Szarość miejskich mgieł” Edyty Świętek. Książka na rynku wydawniczym dostępna będzie od 14 lutego i ukaże się nakładem Wydawnictwa Replika. Mam nadzieję, że wśród Was są osoby, które z niecierpliwością czekają na kontynuację przygód rodziny Szymczaków?
Tytuł: Szarość miejskich mgieł
Autor: Edyta Świętek
Wydawnictwo: Replika
Premiera: 14 lutego 2018
Liczba stron: 480
Gatunek: Literatura obyczajowa
Nota Wydawcy:

Czwarty tom sagi Spacer Aleją Róż przenosi czytelników do przełomu lat 60. i 70. Tym razem do głosu dochodzi młode pokolenie, które urodziło się i wzrastało w socjalistycznych realiach. Zbuntowana młodzież kontynuuje walkę rozpoczętą przez rodziców. Studenci żądający zwiększenia swobód obywatelskich ścierają się z oddziałami ZOMO oraz jednostkami Milicji Obywatelskiej. Powietrze znowu szczypie w oczy od gazu łzawiącego, który spowija miasto.
W atmosferze ciągłych niepokojów wychodzą na jaw niektóre z mrocznych sekretów rodzinnych. Kłamstwa z przeszłości pociągają za sobą lawinę niespodziewanych zdarzeń. Mimo to Szymczakowie oraz Pawłowscy z uporem podążają naprzód, nie poddając się przeciwnościom losu.*


Recenzje książek:
Niebawem opublikuję recenzję.  :)
*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia