Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 5 lutego 2018

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Pragnienia Elżbiety” Aneta Krasińska
Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę „Pragnienia Elżbiety” Anety Krasińskiej. Książka na rynku wydawniczym dostępna będzie od 27 lutego i ukaże się nakładem Wydawnictwa Replika. Mam nadzieję, że wśród Was są osoby, które z niecierpliwością czekają na kontynuację przygód: Kaliny, Elżbiety i Leny. Trzech kobiet, które na pierwszy rzut więcej różni niż łączy.
Tytuł: Pragnienia Elżbiety
Autor: Aneta Krasińska
Wydawnictwo: Replika
Premiera: 27 lutego 2018
Liczba stron: 256
Gatunek: Literatura obyczajowa
Nota Wydawcy:

W drugiej części trylogii Małe tęsknoty spotykamy znajome już bohaterki: Kalinę, Elżbietę i Lenę. Pewnego dnia przewrotny los przypadkowo splótł ze sobą ich losy i wywrócił ich życie do góry nogami. Każda na własną rękę usiłuje się pozbierać i rozliczyć z demonami przeszłości. Elżbieta po wypadku zapada w śpiączkę i choć nie ma z nią kontaktu, ona sama odbywa podróż w przeszłość, do wydarzeń z młodości, które położyły się cieniem na całym jej życiu.
Kalina traci dziecko i dręczona wyrzutami sumienia nie jest w stanie wrócić do pracy, która do tej pory dawała jej mnóstwo satysfakcji. Dodatkowo żyje w ciągłym lęku, że trafi do więzienia za spowodowanie wypadku.
Lena, najmłodsza z bohaterek, wciąż ma problemy z budowaniem relacji. Nie znajduje wspólnego języka z rówieśnikami, nie lubi chodzić do szkoły. Kiedy spotyka dużo starszego od siebie Adama, przez chwilę wierzy, że teraz wszystko w jej życiu się zmieni. Niestety, ten związek zwiastuje wyłącznie kłopoty…
Czy kobiety będą umiały stawić czoło przeciwnościom i pierwszy raz w życiu powiedzieć, że są szczęśliwe? *


Recenzja:Autorka przygotowała film z fragmentem pierwszego tomu. Jeśli jeszcze nie znacie, to zachęcam do obejrzenia:
Niebawem opublikuję recenzję. A już dzisiaj zapraszam Was do obserwowania bloga, ponieważ będą organizowane konkursy z tym tytułem. :)
*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia