Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 28 lutego 2018

[Zapowiedź]: „Jo@nna” Agnieszka Opolska

Już 8 marca swoją premierę będzie miała najnowsza powieść Agnieszki Opolskiej, „Joanna”.


Agnieszka Opolska (1982) – socjolożka, malarka, pisarka. Urodzona w Ostrowcu Świętokrzyskim, związana z Tarnowem i Krakowem. Po studiach zamieszkała na północy Francji, gdzie pracowała z bezdomnymi. Obecnie wraz z rodziną przebywa w Wielkiej Brytanii. Jej pierwsza powieść „Anna May” została uznana za Literacki Debiut Roku 2015. Jest także autorką świetnie przyjętej przez krytykę i czytelników powieści „Róża”.Fanpage:
Strona internetowa:
Opis:

Joanna, współczesna trzydziestolatka, matka dwójki dzieci, jest rozczarowana zastojem w swoim życiu: w jej partnerskim związku brakuje zrozumienia, niewiele też czerpie satysfakcji z seksu. Gdy poznaje Anetę, bibliotekarkę uzależnioną od seks czatów, pod jej wpływem nawiązuje internetowy kontakt z tajemniczym „Writerem”. Czy mimo kłopotów i rozterek, życie bohaterki znów zacznie się układać?

Jo@nna to wielowątkowa powieść o dzisiejszych kobietach i problemach, z jakimi się zmagają. O macierzyństwie, jego trudach i urokach. O wyborze między rodziną a pasją i samorozwojem. O pragnieniu miłości i akceptacji, wreszcie o seksualności i bogatym życiu wewnętrznym, które często tłumione jest przez społeczne wzorce i nakazy. To dramat obyczajowy z elementami romansu, sensacji i komedii pomyłek.


Tytuł: Jo@nna
Autor: Agnieszka Opolska
Wydawnictwo: Axis Mundi
Premiera: 8 marca 2018
Gatunek: Literatura obyczajowa i romans

Czy skusicie się?

* Post zawiera materiał promocyjny Wydawnictwa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia