Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 3 lutego 2018

[Zapowiedź]: „Bieg do gwiazd” Dominika SmoleńJuż 5 lutego swoją premierę będzie miała powieść „Bieg do gwiazd” Dominiki Smoleń.


Dominika Smoleń - studentka, blogerka i autorka. Nie wyobraża sobie życia bez książek, muzyki i kotów. Zaczęła pisać już w wieku dziesięciu lat, chociaż pierwszą książkę ukończyła dopiero jako piętnastolatka. Zadebiutowała w Wydawnictwie Lucky w 2015 roku, wydając "Cenę naszych pragnień". Sama przyznaje, że "Bieg do gwiazd" jest zdecydowanie lepszą powieścią niż jej debiut i ma nadzieję, że czytelnicy zakochają się w tej historii, tak samo, jak zrobiła to ona.

Fanpage:Opis:

Czy diagnoza lekarska przekreśli marzenia młodej dziewczyny?
Cukrzyca. Słowo, które zmienia życie na zawsze. Choroba, z którą każdy może mieć do czynienia. Błogosławieństwo czy klątwa?
Ada była pewna, że usłyszała wyrok śmierci. Bez wsparcia rodziców i przyjaciół coraz bardziej zamykała się w sobie, popadając w depresję. Po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego dostała list od babci, który diametralnie zmienił jej nastawienie do rzeczywistości. Zapragnęła stać się normalną nastolatką, nawet jeśli oznaczałoby to walkę z własnymi słabościami.
Bieg do gwiazd to wstrząsająca historia o dziewczynie, która uczy się żyć na nowo. Historia, obok której nie można przejść obojętnie.Tytuł: Bieg do gwiazd
Autor: Dominika Smoleń
Wydawnictwo: Szara Godzina
Premiera: 5 lutego 2018
Gatunek: Literatura obyczajowa i romans


Moja rekomendacja:


Czy skusicie się?

* Post zawiera materiał promocyjny od autorki

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia