Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 19 stycznia 2018

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Wilcze kobiety” Hanna Greń
Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę „Wilcze kobiety” Hanny Greń. Książka na rynku wydawniczym dostępna będzie od 30 stycznia i ukaże się nakładem Wydawnictwa Replika. Mam nadzieję, że wśród Was są osoby, które z niecierpliwością czekają na kontynuację Wiślańskiego Cyklu?Tytuł: Wilcze kobiety
Autor: Hanna Greń
Wydawnictwo: Replika
Premiera: 30 stycznia 2018
Liczba stron: 352
Gatunek: KryminałNota Wydawcy:

Wilki zniknęły tak nagle, jakby rozwiały się w powietrzu, i gdyby nie ślady łap, wyraźnie widoczne na gładkiej powierzchni śniegu, gotowa by uznać ich widok za halucynację.

Komisarz Daniel Laszczak i komisarz Roman Then pracują nad zdekonspirowaniem przestępczej grupy działającej w Bielsku-Białej. Jej szef czeka już w areszcie na rozprawę, jednak dowody, które policjanci zebrali przeciwko niemu, mogą się okazać niewystarczające. Tym bardziej teraz, kiedy jeden z ich głównych świadków został brutalnie zamordowany, a drugi – Una, była kochanka gangstera – zniknął. Co więcej, wszystkie ślady wskazują, że to właśnie Una zamieszana jest w morderstwo – miała motyw oraz okazję do zemsty, kto by z niej nie skorzystał? W dodatku w Wiśle policjanci trafiają na ciało kolejnej ofiary, która przed śmiercią była bestialsko torturowana. Czy zimna, ukrywająca emocje Una naprawdę jest aż tak bezwzględna, aby jeden po drugim pozbywać się tych, którzy jej zagrażają?
Kolejny tom kryminalnego cyklu W Trójkącie Beskidzkim! *


Recenzje książek:


Zainteresowani?
*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia