Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 19 grudnia 2017

Autorzy polecają na święta – Natalia Nowak-Lewandowska #6
Kupowanie prezentów od zawsze było dla mnie problemem. Mam obawy, że minę się z gustem osoby obdarowywanej, a przyznacie sami, że nietrafiony prezent może nieźle napsuć krwi, prawda? Straszna sprawa! Podobnie jest z książkami, wcale nie tak łatwo wybrać taką, która ucieszy kogoś poza nami i autorem, który sprzedał kolejny egzemplarz ;) Dlatego przedstawię Wam takie pozycje, które podobały się mnie, zrobiły na mnie duże wrażenie, jednocześnie wcale nie muszą być tylko prezentem świątecznym, ale błagam, najpierw upewnijcie się, że obdarowywany w ogóle lubi czytać :D

Agnieszka Lingas-Łoniewska „W szponach szaleństwa”
Książka idealna dla mężczyzny i kobiety, którzy lubią mocne thrillery, bohaterów o silnych osobowościach, zwroty akcji oraz niebanalne zakończenie. Pisarka zaskakuje wielokrotnie, łącząc mięsisty thriller z romansem, posypany niewielką ilością niedomówień. Z pewnością jest to książka, którą trudno odłożyć na półkę, zatem obdarowani muszą dysponować wolnym czasem!


Edyta Świętek saga „Spacer Aleją Róż”
Pięciotomowa (obecnie na rynku pojawiły się trzy części, niebawem kolejne) opowieść o Nowej Hucie, najmłodszej dzielnicy Krakowa, od jej początków, aż po współczesność, widziana oczami rodziny Szymczaków. Pięknie odwzorowana powojenna polska rzeczywistość, z każdym tomem przenosząca czytelnika w czasie za sprawą połączenia fikcji z prawdziwymi wydarzeniami. Miłość, nienawiść, zbrodnia, zemsta, rodzinne dramaty, niespełnione marzenia. Pełna emocji historia dla czytelnika w każdym wieku.


Natasza Socha „Dwanaście niedokończonych snów”
Świąteczna okładka sugeruje – kup mnie pod choinkę. Ale uwaga, to nie jest lukrowana, płytka świąteczna opowieść! To pełna inteligentnego humoru, metafizycznych snów historia, skrząca się prawdami, które tylko pozornie są oczywiste; niejednoznaczna, z wyrazistymi postaciami. Zdecydowanie to książka dla wymagającego czytelnika, który dzięki niej nie tylko wielokrotnie parsknie śmiechem, ale i zatrzyma na chwilę i spojrzy na pewne sprawy z innego punktu widzenia.

Poleca
Natalia Nowak-LewandowskaFot: Jarosław Lewandowski

Tekst:
Natalia Nowak-Lewandowska
Strona internetowa:
Fanpage:
Grupa:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia