Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 7 listopada 2017

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Wróć, jeśli masz odwagę” Estelle Maskame


Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę „Wróć, jeśli masz odwagę” Estelle Maskame. Książka na rynku wydawniczym dostępna będzie od 8 listopada i ukaże się nakładem Wydawnictwa Feeria Young. Mam nadzieję, że wśród Was są osoby, które miło wspominają serię Dimily i tym razem się nie zawiodą.
Tytuł: Wróć, jeśli masz odwagę
Autor: Estelle Maskame
Wydawnictwo: Feeria Young
Premiera: 8 listopada 2017
Liczba stron: 352
Gatunek: Literatura młodzieżowa
Nota Wydawcy:

Czasami wydaje ci się, że twoje życie jest poukładane - masz wspaniały dom i przyjaciół, odnosisz sukcesy w szkole, a na sobie czujesz spojrzenia rozmarzonych chłopców. Mimo to wiesz, że z twoim życiem jest coś nie tak. Ciąży na nim skaza. Może to uczucie do chłopaka, w którym nie powinnaś się zakochiwać? A właściwie - dlaczego nie powinnaś? Bo zazwyczaj wtedy, kiedy już myślisz, że jesteś na dobrej drodze i w końcu będzie idealnie, dzieje się coś nieoczekiwanego, co odziera cię ze złudzeń.
Co robisz? Najłatwiej się schować, ukryć albo odejść. Wiesz o tym, bo robiłaś to już wiele razy. Ale czy tamto uczucie pozwoli o sobie zapomnieć? Los znów krzyżuje wasze drogi, a ty musisz wybrać!
Nie uciekniesz już przed samą sobą, ale teraz jest jeszcze trudniej. Drogę do szczęścia blokuje ktoś jeszcze. Czy masz odwagę, by wrócić? *


Recenzje książek Estelle Maskame:
Niebawem opublikuję recenzję. A już dzisiaj zapraszam Was do obserwowania bloga, ponieważ będą organizowane konkursy z tym tytułem. :)
*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia