Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 2 października 2017

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Zobowiązanie” Amy A. Bartol


Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę „Zobowiązanie” Amy A. Bartol. Jest to trzecia część serii „Przeczucia”, która na rynku wydawniczym pojawi się 18 października nakładem Wydawnictwa Akurat. Mam nadzieję, że zwrócicie uwagę na ten tytuł.
Tytuł: Zobowiązanie
Autor: Amy A. Bartol
Wydawnictwo: Akurat
Premiera: 18 października 2017
Liczba stron: 480
Gatunek: Literatura młodzieżowa
ISBN: 978-83-287-0763-4
Nota Wydawcy:

Po dramatycznych walkach Evie, Reed, Zefir i Buns znajdują bezpieczną kryjówkę na chińskiej prowincji. Dzięki chwili pozornego spokoju nastolatka ma możliwość poznania swoich nowych mocy u boku ukochanego anioła. Okazuje się, że potrafi stawać się niewidzialna, upodabniając się do otoczenia, oraz tworzyć swoje wizualne klony. Evie będzie musiała szybko skorzystać ze swych umiejętności, by uratować Russela, jej bratnią duszę, oraz Brownie – dwoje przyjaciół uwięzionych przez potężnego Ifrita. Nie przewidzi jednak przeznaczenia, które czeka na nią na bezdrożach Ukrainy oraz Irlandii…

„Zobowiązanie” Amy A. Bartol, trzecia część przejmującej serii „Przeczucia”, przybliża walkę świata ludzi ze światem istot nieśmiertelnych. Już setki tysięcy osób na całym świecie śledzi losy Evie, Brownie, Buns, Reeda i Russela, licząc na odkrycie całej prawdy o bohaterach. Wydarzenia pełne mroku i tajemnicy układają się w opowieść o miłości, strachu i nadziei, od których bohaterka nie zdoła uciec. Na sukces książki wpłynęło wyjątkowe połączenie romansu i horroru, które przyspiesza bicie serca. Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów serii „Zmierzch” czy „Upadek”.

Amy A. Bartol– pisarka, autorka cykli „Przeczucia” i „Kricket” oraz powieści z gatunku science-fiction, urban fantasy i paranormal romance. Zdobywczyni licznych nagród literackich i autorka bestsellerów, które pojawiły się na liście „USA Today”. Mieszka w Michigan z mężem i dwójką synów.*


Recenzje:Niebawem opublikuję recenzję. A już dzisiaj zapraszam Was do obserwowania bloga, ponieważ będą organizowane konkursy z tym tytułem. :)
*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa


2 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia