Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 16 października 2017

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Szczęście w miłości” Kasie West


Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę „Szczęście w miłości” Kasie West. Książka na rynku wydawniczym dostępna jest od 11 października. Mam nadzieję, że wśród Was są fani twórczości Kasie West? ;)
Tytuł: Szczęście w miłości
Autor: Kasie West
Wydawnictwo: Feeria Young
Premiera: 11 października 2017
Liczba stron: 408
Gatunek: Literatura młodzieżowa
Nota Wydawcy:

Maddie nie jest impulsywna. Ceni ciężką pracę i lubi planować. Ale któregoś wieczora pod wpływem chwili kupuje los na loterię. I, ku własnemu zdziwieniu – wygrywa masę pieniędzy!
W jednej sekundzie Maddie nie poznaje swojego życia. Koniec ze stresowaniem się systemem stypendialnym w college’u. Ni stąd ni zowąd Maddie myśli o wynajęciu jachtu. A bycie w centrum uwagi całej szkoły jest super, dopóki nie zaczynają docierać do niej przykre plotki na jej temat, a przypadkowe osoby proszą ją o pożyczkę. I teraz Maddie nie ma pojęcia, komu można zaufać. Poza Sethem Nguyenem, z którym pracuje w miejscowym zoo. Seth jest miły i zabawny, i chyba wcale nie wie o wielkiej zmianie w życiu Maddie, a dziewczyna jakoś nie ma ochoty nic mu mówić. Co się stanie jednak, jeśli Seth pozna prawdę?
Oto pełna humoru i czułości historia w bestsellerowym stylu Kasie West: o wygranej, przegranej i… miłości.*


Recenzje książek Kasie West:
Niebawem opublikuję recenzję. A już dzisiaj zapraszam Was do obserwowania bloga, ponieważ będą organizowane konkursy z tym tytułem. :)
*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia