Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 14 października 2017

[RECENZJA]: „Złapać milionera” Max Monroe


Istnieją w życiu rzeczy, które, raz zobaczone, nie dadzą się zapomnieć. Nie znikną ani za sprawą wybielacza… ani kwasu wylanego prosto na siatkówkę (…) do diabła, nawet lobotomia nie usunęłaby tych obrazów z mózgu”


Georgia Cummings pracuje w firmie Kline Brooks'a na stanowisku dyrektora do spraw marketingu. Jest odpowiedzialna za promocję najnowszej aplikacji matrymonialnej, która jest najlepszą tego typu aplikacją na świecie. Georgia podobnie jak i pozostali pracownicy firmy założyła na TapNext własny profil i wkrótce zaczyna korespondować z użytkownikiem BAD_Ruckiem.

„ – Chcę, byś miał mnie całą. (…) Chcę poczuć cię w sobie, Kline. Boże, bardzo tego chcę. Chcę, byś był Krzysztofem Kolumbem na moim niezbadanym lądzie.
Co? – zapytał i znieruchomiał. (…)
Jestem seksowna, naga i gotowa cudzołożyć.
Uniósł brwi.
Cudzołożyć?
Zasmakować penetracji? – podsunęłam z nadzieją, że brzmiałam kusząco”.

Nie ma co ukrywać, że Złapać milionera nie jest wybitnym dziełem, ale nawet tego nie oczekiwałam. Liczyłam się z tym, że książka będzie typowym romansidłem, które koniecznie zakończy się happy endem, a droga bohaterów do ich szczęścia wcale nie jest taka znowu wyboista. Uważam jednak, że historia została przedstawiona w sposób, który sprawia czytelnikowi wiele rozrywki. Charakterystyczną cechą tej powieści jest zapewne specyficzny humor, być może nie do wszystkich on trafi, ale mnie przekonał, a komizm wielu sytuacji spowodował, że czerpałam z tej lektury samą przyjemność.

Bohaterowie, historia, jak i samo zakończenie także nie wnoszą do literatury niczego nowego, bo są to wszystkim doskonale znane motywy. Niemniej w mojej opinii postaci da się polubić, a wydarzenia są na tyle ciekawe, że od pierwszej strony z dużą ciekawością śledziłam perypetie Georgii i Kline'a. W tym przypadku bohaterowie drugoplanowi są poniekąd wprowadzeniem do drugiego tomu cyklu Bad Boys, ponieważ w kolejnym tomie, to oni będą brani pod lupę.

Fabuła osadzona jest w realiach współczesnych czasów, a historia opowiedziana w sposób naprzemienny przez dwójkę głównych bohaterów, oddaje dopełniony obraz wydarzeń wraz z pełnym pakietem emocji. Książka napisana jest w sposób przyjemny i płynny, dlatego można się przy niej bardzo szybko zrelaksować. Złapać milionera to lekka i niewymagająca lektura kierowana w dużej mierze do kobiet. Toteż jeśli wśród was są panie, które lubią książki z przewijającym się biurowym romansem i mnóstwem humoru, to ta pozycja jest w sam raz dla was. Osobiście z niecierpliwością czekam na kolejną część cyklu.Tytuł: Złapać milionera
Seria: Bad Boys (tom 1)
Autor: Max Monroe
Wydawnictwo: Filia
Premiera: 29 marca 2017
Liczba stron: 552
Gatunek: Erotyk, romans, komedia
Recenzja napisana w ramach współpracy z księgarnią internetową Tania Książka. Zerknijcie na ich stronę znajdziecie wiele interesujących NOWOŚCI.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia