Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 9 września 2017

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Głód miłości” Natalia Nowak-LewandowskaKochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę „Głód miłości” Natalii Nowak-Lewandowskiej. Powieść na rynku wydawniczym pojawi się 26 września nakładem Wydawnictwa Replika. Jest to książka o relacjach międzyludzkich, zaufaniu i szczerości. Jestem przekonana, że osoba głównej bohaterki wywoła w Was mnóstwo emocji. Mam nadzieję, że zwrócicie uwagę na ten tytuł.
Tytuł: Głód miłości
Autor: Natalia Nowak-Lewandowska
Wydawnictwo: Replika
Premiera: 26 września 2017
Liczba stron: 320
Gatunek: Literatura obyczajowa i romans
ISBN: 9788376746463
Nota Wydawcy:

Młody adwokat, Dawid, ma w życiu wszystko oprócz tego, co wydaje mu się zbędne: miłości i stabilizacji. Pewnego dnia na przejściu dla pieszych potrąca samochodem młodą dziewczynę, Martę. Nie wie jeszcze, że ten wypadek wywróci jego życie do góry nogami.
Dawid odwiedza Martę w szpitalu, gdzie po wypadku kobieta dochodzi do siebie. Z każdym dniem jest nią coraz bardziej zauroczony. Nie może jedynie zrozumieć, skąd jej dziwne zachowanie: raz okazuje mu serdeczność i zainteresowanie, by po chwili patrzeć na niego z taką wściekłością i niechęcią, jakby miała przed sobą największego wroga.


Natalia Nowak-Lewandowska - miłośniczka psów, morza i ostrego rocka. Pełna sprzeczności ekstrawertyczka, która nie potrafi ukrywać swoich emocji. Analizowanie uczuć i relacji społecznych stanowi jej pasję i jednocześnie przekleństwo. Przekonała się, że może żyć tylko w mieście, a im większe i głośniejsze, tym lepiej. Zaczęła pisać z przekory i wpadła we własne sidła. W 2017 roku zadebiutowała książką „Pozorność”.**


Fot: Jarosław Lewandowski

Strona internetowa:
Fanpage:
Grupa:
Recenzja:


Niebawem opublikuję recenzję. A już dzisiaj zapraszam Was do obserwowania bloga, ponieważ będą organizowane konkursy z tym tytułem. :)
*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa
** Lubimy Czytać

5 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia