Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 8 września 2017

[Zapowiedź]: „Obsesja” Katarzyna B. Miszczuk


Mam na Twoim punkcie OBSESJĘ. Uważaj…
Nowa powieść Katarzyny Bereniki Miszczuk, autorki cyklu Kwiat paproci!


Kilka miesięcy po rozwodzie Joanna Skoczek przeprowadza się do Warszawy, kupuje kawalerkę na Pradze i mieszka jedynie w towarzystwie swojego kota. Przeprowadzka to dla niej nowy start i szansa na ponowne ułożenie sobie życia. Rezydentura na oddziale psychiatrii upływa Asi pod znakiem trudnych konsultacji i długich nocnych dyżurów.
Pewnego dnia w podziemnym magazynie zostaje znaleziony trup jednej z pacjentek. Z oględzin wynika, że powrócił seryjny morderca kobiet, od trzech miesięcy poszukiwany przez policję. W dodatku Asia otrzymuje ostatnio niepokojące listy od anonimowego wielbiciela. Wszystko wskazuje na to, że bohaterka może być w niebezpieczeństwie…
Pani doktor ma swoje podejrzenia, co do osoby mordercy, a próbując na własną rękę dojść do prawdy, wplątuje się w grę między przystojnym szpitalnym podrywaczem - chirurgiem Tomkiem a upartym i czarującym Markiem, lekarzem medycyny sądowej.

Obsesja to początek nowej serii powieści obyczajowych z wątkiem kryminalnym.

Katarzyna B. Miszczuk (ur. 1988) – lekarka i pisarka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. Debiutowała w wieku osiemnastu lat powieścią Wilk (2008), jej kontynuacja, Wilczyca, ukazała się w 2009 i została nominowana do Nagrody Nautilus, przyznawanej za najlepszy polski fantastyczny utwór literacki. Sławę przyniosła jej trylogia diabelsko-anielska: Ja, diablica (W.A.B. 2010), Ja, anielica (W.A.B. 2011) i Ja, potępiona (W.A.B. 2012). Wydała także powieść grozy Druga szansa (W.A.B. 2013) i kryminał Pustułka (W.A.B. 2015). Jest również autorką bestsellerowego cyklu słowiańskiego Kwiat paproci: Szeptucha (W.A.B. 2016), Noc Kupały (W.A.B. 2016) i Żerca (W.A.B. 2017). Jej powieści regularnie królują na listach bestsellerów.


Tytuł: Obsesja
Autor: Katarzyna B. Miszczuk
Wydawnictwo: W.A.B.
Premiera: 27 września 2017
Liczba stron: 416
Gatunek: Thriller, sensacja, kryminałDzięki uprzejmości Wydawnictwa W.A.B. będę mogła przeczytać i zrecenzować tę książkę.
Czy zaciekawił Was blurb? Sięgniecie po tę pozycję?

Psssst, będzie też konkurs. ;)


* Post zawiera materiał promocyjny od Wydawnictwa

3 komentarze:

 1. Zainteresowana! :D
  Cieszę się, że pisarka nie próżnuje i non stop przygotowuje coś nowego :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi przypadnie do gustu! :) Uwielbiam takie książki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. TAK! TAK! TAK! Uwielbiam twórczość tej Pani!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia