Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 11 września 2017

[RECENZJA PRZEDPREMIEROWA]: CzaroMarownik – magiczny kalendarz na 2018 rok. Wydawnictwo KobieceMamy wrzesień, dni są coraz krótsze, drzewa nabierają jesiennych barw, niebawem zima i... Nowy Rok. To najwyższy czas, aby poszukać nowego kalendarza, który dla wielu z nas stał się stałym elementem w codziennym życiu. Jednak wybór nie należy do najłatwiejszych, bo w sklepach możecie zauważyć całą masę kalendarzy, od mniejszych po większe, od tych pozbawionych treści, aż po te wzbogacone treścią. Wiele z nich nie zawsze spełnia pokładane w nich nadzieje i szybko okazuje się, że jednak czegoś im brak. Dzisiaj przedstawię Wam kalendarz, który ukaże się nakładem Wydawnictwa Kobiecego i mam nadzieję, że spodoba się Wam nie tylko wizualnie, ale będzie też praktyczny i okaże się idealną pozycją na przyszły rok.


Przyznam szczerze, że pierwsze co wzbudziło mój entuzjazm to okładka. Twarda oprawa utrzymana w stonowanych kolorach wygląda bardzo elegancko. W środku, na pierwszej stronie znajduje się miejsce na dane personalne właścicielki oraz na wpisanie znaku zodiaku, planety, czy też magicznego motto. Kilka stron dalej znajdziemy skrócone kalendarium na rok 2018 i 2019. Zanim rozpocznie się kalendarz na nowy rok, w pierwszej kolejności możemy przeczytać „Magiczny horoskop na 2018 rok”, gdzie każdy znak zodiaku opisany jest na osobnej stronie. I w końcu docieramy do kalendarza.
Jeden dzień rozpisany jest na jednej stronie, a co za tym idzie kartki mają mnóstwo miejsca na notatki, dla mnie jest to najważniejsza cecha kalendarza. Dodatkowo w danym dniu zostały przedstawione imieniny i święta, ale też motto. Po każdej niedzieli jest strona z treścią, która tyczy się przeróżnych tematów, np.: Kolory w magii świec; Korespondencja w stylu retro; 10 rzeczy, które musisz mieć w szafie; Ulubiony kolor a osobowość; i wiele więcej. Dodam jeszcze, że kalendarz obejmuje okres od 1 stycznia 2018 do 6 stycznia 2019.

Osobiście jestem bardzo zadowolona z tego kalendarza. Jest praktyczny, ma wiele miejsca na zapiski, a jego format zmieści się do damskiej torebki. Uważam, że powinna go mieć każda zorganizowana kobieta. Kalendarz pomoże zaplanować spotkania firmowe, przyjęcia urodzinowe, czy urlop. Jest też bogaty w cenne rady dotyczące zdrowia i urody. Polecam.Kalendarz możecie zamówić w przedsprzedaży: [tutaj]


Tytuł: CzaroMarownik
Autor: Praca zbiorowa
Wydawnictwo: Kobiece 2017
Gatunek: kalendarz


Kalendarz zrecenzowałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa Kobiecego:2 komentarze:

  1. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tej akcji, bo kalendarz jest na prawdę warty uwagi :)
    Pozdrawiam,
    Subiektywne Recenzje

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jednak wolę pozostać przy moim kalendarzu, ta forma nie przemawia do mnie.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia