Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 31 lipca 2017

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „W sieci uczuć” Aneta Krasińska


Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę „W sieci uczuć” Anety Krasińskiej. Powieść na rynku wydawniczym pojawi się 2 sierpnia nakładem Wydawnictwa Videograf SA. Mam nadzieję, że zwrócicie uwagę na ten tytuł. Jest to książka o poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi, niespełnionej miłości, pragnieniu szczęścia i podążaniu za głosem własnego serca. W sam raz na lato. Polecam.
Tytuł: W sieci uczuć
Autor: Aneta Krasińska
Wydawnictwo: Videograf SA
Premiera: 2 sierpnia 2017
Liczba stron: 240
Gatunek: Literatura obyczajowa i romans
ISBN: 9788378355731

Nota Wydawcy:

Kamila stara się być pilną studentką, idealną córką i doskonałą pracownicą, jednak umiejętne pogodzenie tych wszystkich obowiązków wymaga ogromu poświęcenia i w efekcie graniczy z cudem. Gdy do tego dochodzi jeszcze niespełniona, a może nieuświadomiona miłość z czasów studenckich, dziewczyna zaczyna się gubić w sieci własnych uczuć. Przypadek sprawia, że na jej drodze staje kolejny mężczyzna, ale ten związek szybko okazuje się toksyczny. Wbrew naciskom matki Kamila odważnie stawia swoje życie na głowie i pakuje walizki, chcąc poszukać swojego szczęścia zagranicą. W Berlinie musi się zmierzyć nie tylko z nowymi obowiązkami w pracy, wielokulturowym społeczeństwem, ale również odnaleźć się w obcym kraju, gdzie tak trudno trafić na kogoś życzliwego. Kiedy wreszcie wydaje się, że pokonała już wszystkie schody w drodze na szczyt, zjawia się Tomasz i uświadamia jej, jak bardzo jej dotychczasowe życie było puste...


Niebawem opublikuję recenzję. A już dzisiaj zapraszam Was do obserwowania bloga, ponieważ będą organizowane konkursy z tym tytułem. :)

*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa Videograf SA.

5 komentarzy:

 1. Książka zapowiada się ciekawie :) Mam nadzieję, że okaże się przyjemną lekturą, bo chciałabym po nią sięgnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z przyjemnością gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu 😘
  Czekam na recenzję i książkę z pewnością przeczytam 😊

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia