Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 3 lipca 2017

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Postaw na miłość” Karolina Kubilus


Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę „Postaw na miłość” Karoliny Kubilus. Powieść na rynku wydawniczym pojawi się 25 lipca nakładem Wydawnictwa Replika. Mam nadzieję, że zwrócicie uwagę na ten tytuł, bo jest to bardzo dobra książka, która na przykładzie głównych bohaterek pokazuje mechanizm prawdziwej przyjaźni. Marta, Bogna i Dominika to kobiety z bagażem doświadczeń, które dzięki swojemu wsparciu stają się silniejsze i radzą sobie z przeciwnościami losu. Polecam!
Tytuł: Postaw na miłość
Autor: Karolina Kubilus
Wydawnictwo: Replika
Premiera: 25 lipca 2017
Liczba stron: 340
Gatunek: Literatura obyczajowa i romans
ISBN: 9788376746364

Nota Wydawcy:

Trzy bohaterki, trzy różne kobiety, trzy życiowe dylematy. Marta, Bogna i Dominika znają się od lat. Jako dojrzałe kobiety przyjaźnią się nadal, choć życie każdej z nich ułożyło się zupełnie inaczej. Bogna jest po rozwodzie, małżeństwo Dominiki nie jest może spełnieniem marzeń, ale daje jej stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Najbardziej szczęśliwa wydaje się Marta, jej małżeństwo nie przeżywa kryzysu (choć zazdrosny mąż też umie zdenerwować!), a kariera zawodowa przynosi satysfakcję. Życie jednak potrafi zaskakiwać. Czy podejrzenia Dominiki okażą się prawdziwe? Jaką tajemnicę skrywa Marta? Czy Bogna będzie chciała zapomnieć o nieudanym związku i po raz drugi zaufać mężczyźnie? „Postaw na miłość” to mądra i ciepła książka, choć traktuje o trudnych sprawach: zdradach, chorobach, utracie zaufania, odrzuconej miłości. Nie ma w niej młodych i przebojowych kobiet, które prą przez życie jak czołgi, nie zaliczając żadnych upadków. Są za to kobiety prawdziwe, kobiety z bagażem doświadczeń, którym czasem wali się na głowę cały świat, ale które dzięki przyjaźni i życiowej mądrości potrafią sobie poradzić z przeciwnościami losu i choć z wielu sytuacji wychodzą poranione, otrzepują się i idą dalej – silniejsze o kolejne doświadczenia.


Niebawem opublikuję recenzję. A już dzisiaj zapraszam Was do obserwowania bloga, ponieważ będą organizowane konkursy z tym tytułem. :)

*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa Replika.

3 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia