Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 30 czerwca 2017

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Pamiętnik ze starej szafy” Patrycja MayKochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę „Pamiętnik ze starej szafy”, która jest debiutem powieściowym Patrycji May. Powieść na rynku wydawniczym pojawi się 5 lipca nakładem Wydawnictwa Videograf SA. Mam nadzieję, że zwrócicie uwagę na ten tytuł.
Premiera: 5 lipca 2017
Tytuł: Pamiętnik ze starej szafy
Autor: Patrycja May
Wydawnictwo: Videograf SA
Data wydania: 5 lipca 2017
Liczba stron: 358
Gatunek: Literatura obyczajowa
cena detaliczna: 29,90


OPIS WYDAWCY:

Zabawna opowieść o dorastaniu młodej, zakompleksionej dziewczyny w czasach chylącego się ku upadkowi socjalizmu i początkach wolnej Polski. Zwariowana rodzina, nieobliczalni przyjaciele, a wreszcie proza życia przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, widziana oczami młodości, gdzie wzniosłość przemian przegrywa z drapieżną chęcią przeżycia przygody. Historie czwórki przyjaciół wkraczających w dorosłe życie, szalonego dziadka Staśka i ciotek: Felicji, której największym pragnieniem jest powtórne zamążpójście, i Amelii – despotki wzbudzającej strach całej rodziny. Dawka śmiechu gwarantowana. *


MOJA REKOMENDACJA:


Niebawem opublikuję recenzję. A już dzisiaj zapraszam Was do obserwowania bloga, ponieważ będą organizowane konkursy z tym tytułem. :)
*post zawiera materiał prasowy od Wydawnictwa Videograf SA.

2 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia