Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 24 maja 2017

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Piosenki o dziewczynie” Chris RusselKochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę” „Piosenki o dziewczynie” autortswa Chrisa Russela. Powieść na rynku wydawniczym pojawi się nakładem Wydawnictwa Feeria Young 14 czerwca. Mam nadzieję, że zainteresuje Was ten tytuł.
Tytuł: Piosenki o dziewczynie
Cykl: Piosenki o dziewczynie (tom 1)
Autor: Chris Russell
Wydawnictwo: Feeria Young
Data wydania: 14 czerwca 2017
Liczba stron: 384
Gatunek: Literatura młodzieżowa
ISBN: 978-83-7229-605-4


Nota Wydawcy:

To było takie samo uczucie, jakie masz wtedy, gdy wspinasz się na bardzo wysoki budynek, stajesz na krawędzi dachu, trzymając się barierki, a jakiś głos w twojej głowie każe ci skoczyć, przechylić się przez balustradę i runąć w dół niczym spadająca gwiazda”.

Tak właśnie czuje się Charlie, gdy pierwszy raz patrzy na nią Gabe West – frontman najpopularniejszego boysbandu świata, Fire&Lights. 

Do tej pory Charlie najlepiej czuła się schowana za obiektywem swojego aparatu – niewidzialna i niesłyszalna. Wcale nie chciała robić zdjęć na koncercie Fire&Lights, chociaż poprosił ją o to Olly, dawny kolega ze szkoły, a obecnie członek zespołu. Ktoś ją w to wrobił i nie mogła już odmówić. 

Szalony, charyzmatyczny Gabe sprawia, że jej życie zmienia bieg. Charlie czuje, że jest między nimi niezwykła bliskość, związek, który trudno wytłumaczyć. Dlaczego wszystkie teksty Gabe’a są o niej? Jaka tajemnica kryje się w ich słowach?
Oficjalna piosenka:

Niebawem opublikuję recenzję. A już dzisiaj zapraszam Was do obserwowania bloga, ponieważ będą organizowane konkursy z tym tytułem. :)

*W poście został wykorzystany materiał Wydawnictwa Feeria Young.

2 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia