Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 22 marca 2017

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Intuicja” Amy A. Bartol


Zwykle tego typu post pojawia się przed premierą książki. Niemniej z przyczyn technicznych nie miałam dostępu do bloga, dlatego post publikuję dzisiaj.
Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę: Intuicja Amy A. Bartol, która na rynku wydawniczym pojawiła się nakładem Wydawnictwa Akurat 8 marca. Jest to kontynuacja przejmującej serii Przeczucia.


Nieuniknione zabiera czytelnika w ekscytującą wyprawę do świata, w którym żyją nie tylko ludzie, ale również istoty o nadprzyrodzonych mocach – które grają tutaj pierwsze skrzypce. Wziąwszy pod uwagę fantastyczny charakter publikacji, ciekawą treść, zaskoczenie, napięcie, doskonałych bohaterów i płynną narrację, to jest to całkiem przyjemna lekturę, która sprawi, że zatracicie się w niej bez reszty i zapomnicie o otaczającej rzeczywistości! Bez wahania mogę napisać, że warto sięgnąć po tę książkę.”


Zachęcam do przeczytania całej recenzji pierwszego tomu:Premiera:

Tytuł: Intuicja
Autor: Amy A. Bartol
Wydawnictwo: Akurat
Data wydania: 8 marca 2017
Liczba stron: 528
Gatunek: Fantastyka
ISBN: 978-83-287-0542-5
cena detaliczna: 39,90


OPIS WYDAWCY:

Anioły są wśród nas. Przekonała się o tym osiemnastoletnia Evie. Teraz razem ze swoimi niebiańskimi przyjaciółmi musi zmierzyć się z siłami Zła. Jeśli przegra, straci swoją duszę oraz serce. „Intuicja” – druga część bestsellerowej serii „Przeczucie” Amy A. Bartol trafi do księgarń 8 marca.

Życie Evie Clermont już nigdy nie będzie takie samo. Strata bardzo bliskiej osoby pozostawiła na jej sercu bliznę, która długo się nie zagoi. W bohaterce coraz silniej odzywają się również uczucia do dwóch przyjaciół ze studiów, Reeda i Russela. W nowej, metafizycznej rzeczywistości Evie staje przed dylematem, komu bardziej zaufać – pięknemu Aniołowi Mocy czy bratniej duszy, którą zna z poprzednich wcieleń. Bohaterka przyciąga też moce Zła, którym zależy na uwięzieniu jej duszy. Z pomocą zaprzyjaźnionych aniołów Żniwiarek Evie zrozumie, jak potężną mocą dysponuje. W końcu sama ma anielski rodowód…

„Intuicja” Amy A. Bartol to kontynuacja przejmującej serii „Przeczucie” o zderzeniu świata ludzi z tym nieśmiertelnym. Już setki tysięcy osób na całym świecie śledzi losy Evie, Brownie, Buns, Reeda i Russela, licząc na odkrycie całej prawdy o bohaterach. Wydarzenia pełne mroku i tajemnicy układają się również w opowieść o trudnej miłości, and którą bohaterka nie potrafi zapanować.

Amy A. Bartol– pisarka, autorka cykli „Przeczucia” i „Kricket” oraz powieści z gatunku science-fiction, urban fantasy i paranormal romance. Zdobywczyni licznych nagród literackich i autorka bestsellerów, które pojawiły się na liście „USA Today”. Mieszka w Michigan z mężem i dwójką synów.*
MOJA REKOMENDACJA:

Pełna napięcia, akcji i grozy powieść dla młodych czytelników, z bohaterami, którzy na swoim przykładzie pokazują, że rodziny się nie wybiera, ale można wybrać przyjaciół, którzy w potrzebie potrafią doskonale tę rodzinę zastąpić, a nawet się nią stać. Wypróbujcie swojej intuicji i spróbujcie odgadnąć, jak tym razem postąpi Evie. Zaskoczenie gwarantowane.Niebawem opublikuję recenzję książki Intuicja. Będą również konkursy. Obserwujcie bloga. :-)

Skusicie się?
*post zawiera materiał prasowy od Wydawnictwa Akurat.

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia