Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 7 lutego 2017

[ZAPOWIEDŹ]: „Otchłań nienawiści” Joanna Jax.


Kochani, z ogromną przyjemnością chcę Was poinformować, że zostałam jedną z ambasadorek nowej powieści Joanny Jax, Otchłań nienawiści, która stanowi drugi tom sagi Zemsta i przebaczenie. Książka na rynku wydawniczym pojawi się nakładem Wydawnictwa Videograf SA już 21 lutego.Joanna Jax stworzyła niesamowicie wciągającą historię, w której opisała burzliwe losy: Hanny, Alicji, Juliana i Emila, przedstawione na tle ważnych wydarzeń historycznych. To opowieść o bezwzględnej miłości, umiejącej przysłonić najważniejsze wartości, takie jak honor i patriotyzm. Powieść, w której staniecie się świadkami trudnych wyborów, poświęceń, nienawiści i żądzy zemsty. Przypomina, że życie potrafi być przewrotne i pełne niespodzianek, a priorytety zawsze mogą ulec zmianie bowiem, nieważna jest pozycja i posiadany majątek. Najważniejsze jest życie – dar losu, dla nielicznych szczęściarzy, których ominęła kula lub spadające bomby. Warto poznawać takie książki jak Zemsta i przebaczenie. Narodziny gniewu – zapamiętywać ich historię i przekazywać dalej. Przeczytajcie! Jestem pewna, że ta historia skradnie Wasze serca.


Zachęcam do przeczytania całej recenzji pierwszego tomu:
Premiera:


Tytuł: Otchłań nienawiści
Autor: Joanna Jax
Wydawnictwo: Videograf SA
Data wydania: 21 lutego 2017
Liczba stron: 414
Gatunek: Literatura obyczajowa i romans
ISBN: 9788378355380
cena detaliczna: 34.90
Nota Wydawcy:
Drugi tom opowieści o losach czwórki bohaterów Narodzin gniewu. Apogeum II wojny światowej. Ludzie próbują odnaleźć się w świecie, w którym rządzi nazistowski terror, a życie ludzkie wydaję się kruche i niepewne. Czy w czasach zagłady uda się ocalić miłość i przyjaźń? Jak wiele można poświęcić i jak daleko trzeba przesunąć granice moralności, by walczyć z wrogiem? Akcje sabotażu, operacje wywiadowcze, brutalna działalność Gestapo, zdrajcy i szmalcownicy, brawurowe ucieczki, a w tym wszystkim pojedynczy człowiek ze swoimi namiętnościami, wątpliwościami i słabościami, gdzie nic nie jest czarno-białe i oczywiste.MOJA REKOMENDACJA:
***

Zapraszam na fanpage autorki:Joanna Jax (właśc. Joanna Jakubczak) - urodziła się i mieszka w Olsztynie. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Na co dzień związana zawodowo z dużą korporacją finansową. Współpracuje również z firmą produkującą trawę z rolki. Oprócz pisania powieści maluje na szkle unikatową techniką warstwową, pasjonuje się literaturą biograficzną, grafiką i zajmuje się copywritingiem. Zadebiutowała w 2014 roku "Dziedzictwem von Becków", które zachwyciło zarówno recenzentów, jak i czytelników. Kolejne powieści: "Długa droga do domu" (2015) i "Piętno von Becków" (2016) również zostały entuzjastycznie przyjęte i ugruntowały status Joanny Jax jako pisarki. Głosami czytelników wybrana jako finalistka Festiwalu Pióro i Pazur na najbardziej wzruszającą powieść roku 2014. Miłośnicy jej twórczości z radością
przyjęli wiadomość, że autorka tworzy nowy cykl powieściowy - "Zemsta i przebaczenie".Cała seria "Zemsta i przebaczenie" składa się z następujących tomów:
I. Narodziny gniewu
(22 listopada 2016)
II. Otchłań nienawiści
(21 lutego 2017)
III. Rzeka tęsknoty
(maj 2017)
IV. Morze kłamstwa
V. Bezkres nadziei
VI. Dolina spokojuNiebawem opublikuję recenzję książki Otchłań nienawiści. I już dzisiaj zapraszam Was do obserwowania bloga, ponieważ będą organizowane konkursy z tym tytułem. :)
*Post zawiera materiał promocyjny od Wydawnictwa Videograf SA.

3 komentarze:

 1. Gratuluję!
  Jeszcze pierwszego tomu nie czytałam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wkróce zabieram się za lekturę :) świetna rekomendacja! Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna rekomendacja! Gratuluję Klaudia, cieszę się, że kolejny raz spotykamy się przy promocji tej samej książki! Buziaki! <3

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia