Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 11 lutego 2017

Spraw przyjemność książce, którą kochasz!


Zbliżają się Walentynki. To czas podarunków dla ukochanych; dla tych, z którymi spędzasz każdą wolną chwilę; dla tych, którym chcesz się odwdzięczyć; dla tych, którzy sprawiają ci przyjemność, wzruszają i pocieszają… No właśnie, więc co dasz książce?


A może coś wyjątkowego ale niezobowiązującego? Coś praktycznego ale też pięknego. DESA Modern przygotowała wyjątkową kolekcję magnetycznych zakładek do książek. Każda z nich prezentuje obraz jednego z najlepszych polskich artystów współczesnych.

Do współpracy zaproszono twórców, których prace były wielokrotnie doceniane w kraju i za granicą. Edward Dwurnik jest znany przede wszystkim z wyjątkowych wedut — cyklu „Podróże autostopem”, w którym maluje miasta z lotu ptaka. Plakaty i ilustracje Rafała Olbińskiego regularnie ukazują się na łamach takich magazynów jak „New York Times”, „New Yorker” czy „Time”. Jerzy Nowosielski jest jednym z najwybitniejszych współczesnych twórców ikon i autorem charakterystycznych aktów.
Taka zakładka to idealny pomysł na prezent dla ukochanej książki i osoby.


DESA MODERN Gallery & Art Boutique
www.desamodern.pl
Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12
ul. Marszałkowska 34/50
Warszawa


Na stronie www.desamodern.pl znajdziecie nie tylko zakładki magnetyczne do książek, jest też wiele innych atrakcyjnych gadżetów. Zachęcam do odwiedzania strony DESA MODERN Gallery & Art Boutique.


*post zawiera materiał promocyjny od Business&Culture.

2 komentarze:

 1. Już dziś wpadłam na post o tym samym tytule i właściwie z tą samą treścią... Meh, nie powiem, by to było zbyt "miłe" - recenzje to jednak nieco inna para kaloszy.
  Mnie te zakładki po prostu nie interesują. Ani ich forma, ani "Sztuka współczesna" nie są czymś, co przekonałoby mnie do zakupu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I zapewne jeszcze zobaczysz ten post u innych. Tak jak zaznaczyłam (drobnym druczkiem) post powstał przy pewnej współpracy.
   Pozdrawiam.

   Usuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia