Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 16 stycznia 2017

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]: „Pozorność” Natalia Nowak-LewandowskaKochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę: Pozorność Natalii Nowak-Lewandowskiej. Powieść na rynku wydawniczym pojawi się nakładem Wydawnictwa Replika już 30 stycznia. Książka traktuje o przemocy w rodzinie, jest szalenie intrygująca i wywołuje paletę emocji. Miejcie na uwadze ten tytuł.
Tytuł: Pozorność
Autor: Natalia Nowak-Lewandowska
Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 30 stycznia 2017
Liczba stron: 256
Gatunek: Literatura obyczajowa i romans
ISBN: 9788376745664
OPIS:

Już nic nie miało znaczenia, bo właśnie w tej chwili jej życie się skończyło. Życie i małżeństwo, które okazało się tak bardzo koszmarne, tak zakłamane, że już sama nie wiedziała, czy chociaż przez chwilę rzeczywiście było prawdziwe.

Historia dwojga młodych ludzi, którzy po krótkiej znajomości postanawiają się pobrać, rozstając się jednocześnie z wcześniejszymi partnerami. Wkrótce po ślubie Piotr zaczyna być agresywny. Kiedy dochodzi do pierwszego poronienia, otwarcie obwinia Ankę o tę sytuację. Kobieta pod wpływem szoku przechodzi krótkie załamanie nerwowe, podczas którego traci kontakt z rzeczywistością.Zapraszam na:

Książka jest dostępna w przedsprzedaży na:
Niebawem opublikuję recenzję książki, dodatkowo przewidziane są dla Was konkursy. Obserwujcie bloga. :-)1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia