Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 15 listopada 2016

[ZAPOWIEDŹ]: „Zemsta i przebaczenie. Narodziny gniewu” Joanna JaxZ ogromną przyjemnością chcę Was poinformować, że zostałam jedną z ambasadorek nowej powieści Joanny Jax Narodziny gniewu. Książka otwiera sześciotomowy cykl Zemsta i przebaczenie i na rynku wydawniczym ukaże się już 22 listopada. Tom II swoją premierę będzie miał w lutym.Tytuł: Zemsta i przebaczenie. Narodziny gniewu
Autor: Joanna Jax
Wydawnictwo: Videograf SA
Data wydania: 22 listopada 2016
Ilość stron: 408
Gatunek: literatura historyczna i romans

Opis:
Pierwsza część nowego cyklu powieściowego Joanny Jax – autorki sagi o rodzinie von Becków. Podobnie jak w swych poprzednich książkach pisarka osadziła fabułę powieści w kilku krajach, pokazując losy dwóch spokrewnionych z sobą mężczyzn i ich potomków na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Julian Chełmicki i Emil Lewin są przyrodnimi braćmi, ale oprócz wspólnego ojca dzieli ich wszystko – pozycja społeczna, stopień zamożności, wyznawane wartości. Dzień, w którym dwaj młodzi chłopcy dowiadują się o swoim istnieniu, diametralnie zmienia ich życie, kładzie się cieniem na ich losie i wpływa na przyszłe pokolenia. Bracia muszą zmierzyć się z rzeczywistością, wzajemną niechęcią i trudną historią swojego kraju. Na drodze Juliana i Emila stanie także miłość i namiętność. Czy uczucie pozwoli zapomnieć o zadrze w sercu i zemście, czy wyzwoli kolejne demony?


Cały cykl powieściowy "Zemsta i przebaczenie" składa się z następujących tomów:
I. Narodziny gniewu
II. Otchłań nienawiści
III. Rzeka tęsknoty
IV. Morze kłamstwa
V. Bezkres nadziei
VI. Dolina spokoju


Miałam również przyjemność przeczytać tę książkę przedpremierowo i napisać do niej rekomendację:Mam nadzieję, że tych kilka informacji wzbudziło Waszą ciekawość i sięgniecie po Narodziny gniewu, uwierzcie mi warto! Dla niecierpliwych mam wiadomość, że książkę w formie e-booka możecie kupić w księgarni internetowej virtualo.pl.Bliżej premiery opublikuję recenzję i będę miała dla Was konkurs! :)


* W poście został wykorzystany materiał promocyjny od Wydawnictwa Videograf SA

2 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia