Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 6 października 2016

[ZAPOWIEDŹ]: Odroczone nadzieje. Aneta Krasińska [PATRONAT]


Kochani, z przyjemnością informuję, iż mój blog objął patronatem medialnym książkę: Odroczone nadzieje Anety Krasińskiej, która pojawi się nakładem Wydawnictwa Videograf już 22 listopada.
Tytuł: Odroczone nadzieje
Autor: Aneta Krasińska
Wydawnictwo: Videograf SA
Data wydania: 22 listopada 2016
Liczba stron: 208
Gatunek: Literatura współczesna
ISBN: 978-83-7835-525-0
cena detaliczna: 29.90
OPIS:
Aldona ma poczucie przegranej. Odrzucona przed laty przez rodzinę, zawiedziona przez mężczyznę, którego pokochała, postanawia skupić się na pracy. Kariera zawodowa pozwala jej zagłuszyć samotność i osiągnąć niezależność materialną. Kiedy dawny związek ponownie ożywa, Aldona z optymizmem patrzy w przyszłość. Względną stabilizację zakłócają problemy zdrowotne rodziców. Targana emocjami kobieta stawia na szali swoje życie zawodowe, potrzeby i uczucia, by sprostać karkołomnemu zadaniu, jakim jest opieka nad chorą na alzheimera matką. W zderzeniu z tą straszną chorobą musi przewartościować dotychczasowy sposób myślenia. Nieoczekiwane komplikacje zdrowotne matki uruchamiają lawinę skrajnych emocji i uświadamia jej pustkę, w jakiej się znalazła. Kobieta zaczyna prowadzić blog, który staje się dla niej rodzajem psychoterapii i rozrachunkiem z przeszłością. Na szczęście dla niej za drzwiami już czeka przyszłość...
MOJA REKOMENDACJA:
Odroczone nadzieje to historia kobiety, która poświęciła swoje życie zawodowe i szczęście osobiste, aby zaopiekować się umierającą matką. Nie pozostaje jej nic innego jak wiara w lepsze jutro. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wiele bylibyście w stanie oddać, by pomóc bliskiej osobie godnie odejść z tego świata?
Czytaliście poprzednie książki autorki?
TUTAJ recenzja Finezji uczuć
TUTAJ recenzja Szukając szczęścia
TUTAJ przypominam wywiad z autorką przy okazji premiery Finezji uczućZapraszam na fanpage autorki: Aneta Krasińska - strona autorska oraz na bloga: anetakrasinska.blogspot.deNiebawem opublikuję recenzję książki Odroczone nadzieje. Będą również konkursy. Obserwujcie bloga. :-)


4 komentarze:

  1. Zapowiada się ciekawie, mało książek o tak trudnej tematyce związanej z osobami starszymi i ich chorobami, zapamiętam ten tytuł.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo gratuluję patronatu :) to musi być cudowne uczucie :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia