Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 24 listopada 2015

Wywiad(ownia) – Małgorzata Maria Borochowska #12 (24.11. - 01.12)Małgorzata Maria Borochowska. Ukończyła m.in. szkołę fotografii oraz studium muzyczne w klasie fortepianu. Przez kilka lat grała w orkiestrze mandolinowo-gitarowej. Pracowała m.in. jako nauczycielka w przedszkolu, nauczycielka muzyki w szkole podstawowej oraz nauczycielka gry na fortepianie w ognisku muzycznym. Udzielała również prywatnych lekcji gry na fortepianie. Wieloletni członek Szczecińskiego Towarzystwa Fotograficznego. Laureatka wielu konkursów fotograficznych. Autorka wystawy fotograficznej Obsesja prezentowanej w 2006r. w hallu Dworca Głównego w Szczecinie oraz autorka kontrowersyjnej pracy dyplomowej Dom lalek. Strach. Jako pisarka debiutowała zbiorem opowiadań publikowanych w Internecie w 2010r. W 2012r. zadebiutowała powieścią Złamane pióro – która z miejsca uzyskała status genialnej powieści i genialnego debiutu zwracając uwagę m.in. zachodniej agencji literackiej. W 2013 roku powieść uzyskała lokalnie status bestsellera. Była recenzowana m.in. przez Wydawnictwo Znak.” (źródło: archiwum autorki).

Zapraszam również do odwiedzania:
strony autorki <KLIK>
fanpage autorki <KLIK>

Źródło: archiwum autorki
Wywiad(ownia):
- Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Nowe Horyzonty.
- Sponsorem nagrody jest
autorka Małgorzata Maria Borochowska. Bardzo dziękuję za przeznaczenie książki na konkurs.
- Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu..
- Konkurs trwa od dnia
24.11.2015 do 01.12.2015 do godziny 23:59. Zgłoszenia przysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
- Ogłoszenie wyników nastąpi po udzieleniu przez autorkę odpowiedzi na wybrane pytania.
- Po ogłoszeniu wyników, zwycięzca ma 3 dni na podanie danych do wysyłki. (Nagroda wysyłana jest wyłącznie na terenie kraju).
- Nagrodą w konkursie jest jeden egzemplarz książki
Złamane pióro
- Jedna osoba może się zgłosić tylko raz!
- Wygrywa 1 osoba.
- Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu, oczywiście w trakcie trwania konkursu, nie po zakończeniu.


Warunki jakie powinniście spełnić, aby Wasze zgłoszenie zostało przyjęte to:
1. Podaj swój e-mail
2. Jeżeli masz ochotę polub fanpage
autorki oraz organizatora konkursu.
3. Miło będzie jeżeli udostępnisz ten post na swojej tablicy.
4. Wykonaj zadanie konkursowe.


ZADANIE KONKURSOWE:
Od dzisiaj przez cały tydzień macie możliwość zadawania pytań. Każdy uczestnik konkursu może zadać najwyżej 2 pytania, autor spośród wszystkich pytań wybierze maksymalnie 10 i na nie odpowie, a jedno, które najbardziej przypadnie pisarzowi do gustu zostanie nagrodzone książką.
Jedna prośba, mianowicie zauważyłam, że niektórzy powtarzają notorycznie te same pytania, stąd proszę Was o oryginalność i zadawanie autorom zróżnicowanych pytań.

Powodzenia!

Zainteresowanych zapraszam na recenzję książki KLIK6 komentarzy:

 1. 1. Książka "Złamane pióro" zbiera bardzo dobre opinie :) Gratulacje. Teraz zaczyna sie gorący okres promocji. Jak skończy się te szaleństwo zabiera się Pani do pisania nastepnej ksiażki czy jednak jakieś wczasy i odpoczynek?
  2. Bardzo ciężko znaleźć jakies informacje ogólne o Pani, dlatego moje pytanie ma na celu lepsze poznanie :) Do jakiej bohaterki literackiej porównałaby Pani swój charakter?
  dagmara.michalska@buziaczek.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. W "Złamanym piórze" zawarła Pani elementy baśni i fantastyki. Czy myśli Pani, że dzięki temu zabiegowi można więcej przekazać czytelnikowi?
  2. W "Złamanym piórze" porusza Pani tematy etyczne, moralne, egzystencjalne, rasizmu, tolerancji i tożsamości. Który z nich był dla Pani najtrudniejszy do przeniesienia na papier?

  iza.81@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Czy warto walczyć o swoje marzenia? Czy czasami warto odpuścić tylko po to, aby kogoś nie skrzywdzić? Czy iść za słowami, że "życie jest tylko jedno" i dojść do niektórych rzeczy po trupach?
  2. Wspomnienie z dzieciństwa, który pamięta Pani do dziś?

  Pozdrawiam
  sylwka.sk91@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. Witam. Jako nauczycielka, jaką radę dałaby Pani początkującej koleżance po fachu?
  2. Co jest najpiékniejsze w uczeniu kogoś?

  Pozdrawiam, Iza, po.zachodzie.slonca@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. Jak zrodziła się u Pani miłość do fotografowania? ;)
  2. Dlaczego właściwie "Złamane pióro" ?

  Pozdrawiam,
  wróbel.g89@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam!
  1. Zarówno w pisaniu, jak i fotografowaniu chodzi o uchwycenie ulotnego momentu i wywołanie emocji u odbiorcy. Czy łatwiej to Pani przychodzi za pośrednictwem słowa czy aparatu?
  2. Emily to postać złożona, żyje wspomnieniami i boi się otworzyć na świat. Czy życie w odosobnieniu, zagłębione w przeszłości, podszyte nieufnością i strachem może być satysfakcjonujące? Czy nie jest tak, że człowiek potrzebuje drugiego człowieka? Jak Pani sądzi?
  Pozdrawiam!
  edyta.cha@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia