Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 2 października 2015

Wywiad(ownia) - Joanna Kupniewska #4 (02.10-09.10)"Joanna Kupniewska. Urodziłam się, mieszkam i pewnie umrę w Choszcznie, niewielkim, urokliwym mieście w Zachodniopomorskiem. Od dwudziestu lat fizjoterapeutka, matka i żona, od zawsze niepokorna dusza. Hobby- jazda konna w każdej postaci i ilości. Od niedawna próbuję stawiać pierwsze kroki w świecie zabawnej, kobiecej literatury." (Informacje zaczerpnięte ze strony Lubimy Czytać)


Własność autorki

Wywiad(ownia):
- Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Nowe Horyzonty.
- Sponsorem nagród jest
autorka Wydawnictwo Novae Res. Bardzo dziękuję za przeznaczenie książki na konkurs.
- Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu..
- Konkurs trwa od dnia 0
2.10.2015 do 09.10.2015 do godziny 23:59. Zgłoszenia przysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
- Ogłoszenie wyników nastąpi po udzieleniu przez autor odpowiedzi na wybrane pytania.
- Po ogłoszeniu wyników, zwycięzca ma 3 dni na podanie danych do wysyłki. (Nagroda wysyłana jest wyłącznie na terenie kraju).
- Nagrodą w konkursie jest jeden egzemplarz książki „
Dysonanse i harmonie
- Jedna osoba może się zgłosić tylko raz!
- Wygrywa 1 osoba.
- Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu, oczywiście w trakcie trwania konkursu, nie po zakończeniu.Warunki jakie powinniście spełnić, aby Wasze zgłoszenie zostało przyjęte to:

1. Podaj swój e-mail
2. Jeżeli masz ochotę polub fanpage autorki, sponsora nagród oraz organizatora konkursu
3. Miło mi będzie jeżeli udostępnisz ten post na swojej tablicy.
4. Wykonaj zadanie konkursowe.


ZADANIE KONKURSOWE:
Od dzisiaj przez cały tydzień macie możliwość zadawania pytań. Każdy uczestnik konkursu może zadać najwyżej 2 pytania, autor spośród wszystkich pytań wybierze maksymalnie 10 i na nie odpowie, a jedno, które najbardziej przypadnie pisarzowi do gustu zostanie nagrodzone książką.
Jedna prośba, mianowicie zauważyłam, że niektórzy powtarzają notorycznie te same pytania, stąd proszę Was o oryginalność i zadawanie autorom zróżnicowanych pytań.

Powodzenia!

Przypominam również, iż recenzja książki znajduje się TUTAJ. Zapraszam.
5 komentarzy:

 1. Witam,
  1. Mariola Mężek rezygnuje z pracy i rozpoczyna życie na nowo w „Rapsodii” wśród natury i kóz. A czy Pani wyobraża siebie na takiej polskiej wsi?
  2. „Dysonanse i harmonie”- tytuł kojarzy mi się z tym, że nigdy nie jest tylko czarno lub tylko różowo. A czym dla Pani jest dysonans i harmonia?
  Pozdrawiam serdecznie :)

  iza.81@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. ''Co­kol­wiek za­mie­rzasz zro­bić, o czym­kolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość za­wiera w so­bie ge­niusz, siłę i magię. ' Jest to jeden z moich ulubionych cytatów :) W Pani książce Mariola próbuje dogonić swoje niespełnione marzenia. A czy Pani, ma jakieś marzenia które się niespełniły? Czy może są takie które są w trakcie realizacji, proszę zdradzić coś więcej :)
  2.Czy lubi Pani Podróże ? Bo ja osobiście uwielbiam.Jeśli miałaby pani możliwość rzucenia wszystkiego i zwiedzenia całego świata w ciągu miesiąca. Jakie miejsca by Pani wybrała oraz z kim wybrała się w tą podróż? Proszę podać 5 miejsc i 2 ludzi i oczywiście uzasadnić :)
  pozdrawiam
  agnieszkawoj95@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Co sprawia Pani największą trudność w pisaniu? Tworzenie fabuły, kreowanie bohaterów a może coś innego?
  2. Ma Pani swoje miejsce na ziemi?

  Iza, po.zachodzie.slonca@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

 4. 1. Wydaje mi się, że całe nasze życie jest pełne dysonansów... Chciałabym zatem dowiedzieć się, czy wierzy Pani w przeznaczenie? A może człowiek jest kowalem własnego losu i przeznaczenie nie ma tutaj żadnego znaczenia?
  2. Co sprowokowało Panią do napisania książki - własna potrzeba czy sugestia rodziny bądź znajomych?

  Pozdrawiam!
  kto.czyta.nie.pyta@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam!
  1. Z przeczytanych recenzji wynika, że "Dysonanse i harmonie" to książka napisana z dużą dozą humoru, a do tego życiowa i mądra. Skąd czerpie Pani inspirację? Czy to prawda, że tematy do napisania powieści można znaleźć na ulicy, wystarczy się tylko pochylić? :)
  2. "Ty jesteś tak skomplikowaną kobietą, a masz taki prosty sposób na życie. Kochać i przyjmować wszystko, jakie jest. A ja jestem taki prosty, a wszystko komplikuję. Wszędzie szukam problemów, we wszystkim wietrzę jakiś spisek albo interes. Nikomu nie wierzę ani nie ufam..." - to cytat z Pani książki i w związku z nim chciałam zapytać, jaki Pani ma sposób na życie? Czy zbliżony do bohaterki "Dysonansów i harmonii"?
  Pozdrawiam serdecznie!
  edyta.cha@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia