Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 22 września 2015

Zapowiedź: "Anna May" Agnieszka ZapolskaPowieść Anna May zdobyła 1 miejsce w IV edycji konkursu "Literacki Debiut Roku" organizowanego pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Opis książki:


Anna May, studentka historii sztuki, będąc w tarapatach finansowych postanawia ponownie spróbować swoich sił jako modelka. Zamiast na casting trafia jednak do pracowni malarskiej intrygującego obcokrajowca - Adama Northona. Niespodziewana paczka z rzeczami zmarłej matki przywołuje demony przeszłości. Anna mimo wielu obaw decyduje się na odszukanie ojca, którego nigdy nie poznała - tym samym zmierzyć się musi nie tylko ze swoimi koszmarami, ale i z mroczną historią własnej rodziny.
Pomagają jej w tym między innymi tajemniczy Adam, homoseksualny przyjaciel Lukas oraz irytująca, obsesyjnie szukająca sensacji przyszła dziennikarka Ida. Przygnieciona rozterkami nie tylko swoimi, ale i swoich przyjaciół Anna nie wie, iż wpadła w misternie przygotowaną pułapkę. Wplątując się coraz bardziej w sieć intryg, nie zdaje sobie sprawy z grożącego jej niebezpieczeństwa.

Premiera nagrodzonej powieści będzie miała miejsce 24 października 2015 roku na 19. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.

Zapraszam również na stronę KLIK do zapoznania się z fragmentem  odczytu powieści "Anna May" w interpretacji a vista znanej aktorki Ewy Kasprzyk.

/Wszystkie informacje zawarte w poście należą do Wydawnictwa Novae Res5 komentarzy:

 1. Zapowiada się bardzo ciekawie. Ja w każdym razie mam wielką chrapkę na tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym przeczytać tę książkę. Interesują mnie te intrygi, które sprowadzają na główną bohaterkę niebezpieczeństwo, bo lubię tego typu fabuły :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie się skuszę, bowiem książka zapowiada się bardzo interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na widok Novae Res się krzywię, ale po ten tytuł chyba bym sięgnęła. Ma w sobie coś...intrygującego.

  Pozdrawiam,
  Po Książkach Mam Kaca

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo chcę przeczytać, tym bardziej że to debiut :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia