|  | 

Pozostałe

Worki VCI

Wysokiej jakości folie VCI: firma Excor
Imponującej jakości folie VCI oferuje firma Excor. Cała propozycja sprzedażowa znajduje się na stronie www. Wskazane przedsiębiorstwo ma duże doświadczenie w produkcji oraz dostawie materiałów przeznaczonych do pakowania. Jako jedyny partner firmy Northern Technologies radzi sobie perfekcyjnie i regularnie podnosi standardy proponowanych usług. Wiodącym z wyrobów firmy jest folia przeciwkorozyjna VCI. Można ją zamówić w formie arkusza lub w rolce. Zleceniodawcy mogą zamawiać papier antykorozyjny na wymiar, co ma dla nich niemałe znaczenie. Mogą również zdecydować się na folię kompostowalną Natur – VCI. Jest to folia biodegradowalna i kompostowalna z lotnymi inhibitorami korozji VCI. W tej kategorii można też zamawiać zewnętrzną folię termokurczliwą, bądź nowocześnie zaprojektowaną folię antystatyczną VCI/ESD. Jest ona osłoną antykorozyjną i antystatyczną pod jedną postacią. Pozostałe produkty z tej kategorii to: rękawy z folii VCI z zakładkami albo bez, torebki płaskie VCI, worki VCI z zakładkami, kaptury z folii VCI, torebki strunowe VCI, pozwalające na ponowne otwieranie i zamykanie z utrzymaniem ochrony przeciw korozji, folia bąbelkowa VCI gwarantująca ochronę antykorozyjną oraz ograniczająca małe elementy, folia stretch VCI przeznaczona do maszynowego oraz ręcznego zawijania palet i detali oraz czepki z folii VCI z elastycznym zamykaniem. Zamawiający mają możliwość w takim razie wytypować dokładnie wśród tego, czego w konkretnym czasie będą potrzebować.

worki-vci

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Dodatkowe opcje przy wynajęciu wozu – wypożyczalnia aut

    Dodatkowe opcje przy wynajęciu auta – wypożyczalnia samochodów Firmy, jakich celem jest wypożyczanie samochodów, by zapewnić sobie odpowiednie zyski muszą starać się przygotować odpowiednio atrakcyjną, zróżnicowaną propozycję. Właśnie dlatego również we flocie takiego przedsiębiorstwa znajdują się nie wyłącznie stereotypowe samochody osobowe, ale również dostawcze, turystyczne, a nawet czasem busy. Do tego zaopatrzenie jest dopełniane z

  • Sekcje chemii przemysłowej – wszystko co musisz wiedzieć

    Chemia przemysłowa – czemu jest istotna? W sklepach wolno już dzisiaj nabyć wszystko środki chemiczne także. I oczywiście chemia przemysłowa to jest nic innego, co można spotkać w punktach sprzedaży, a potrzebne akcesoria do jej wykonania to na przykład pipety pasteura. Są to środki czystości, specyfiki do dezynfekcji. Mnóstwo jest firm, jakie się tym absorbują.