|  | 

Pozostałe

Podnosnikowy wozek paletowy

Wózki paletowe – wsparcie dla pracowników
Wózki paletowe dzielą się różnie ze względu na ich przeznaczenie i pracę jak będzie nimi przestrzegana. Mogą być ręczne, uniwersalne czy też podnośnikowe. Jednym z wózków ręcznych jest wózek masztowy. Jego dyspozycji udźwignięcia sięgają aż do 1000 kg. Ma możliwość unosić dany obiekt od 85mm do 1600mm. Jest stosowany w przeróżnego typu magazynach, punktach sprzedaży i halach produkcyjnych. Do jego możliwości należy układanie różnego typu towaru w stosy. Stosowany jest także do układania towarów na półkach np. w punktach sprzedaży spożywczych czy hipermarketach – więcej o tym na witrynie Winda bus. Używa się go też do pomocy przy załadunkach wozów czy też rozładunkach żmudnych paczek. Rozciągłość wideł tego sprzętu wynosi blisko 1150mm. Jego całkowita długość zaś sięga do 1600mm. Urządzenie to modernizuje pracę osób pracujących na takim oczywiście stanowisku jak obsługa wózka. Do jego ostatecznych zalet wypada także łatwość w obsłudze oraz posługiwaniu się. Jest dosyć lekkim urządzeniem. Co poniektóre posiadają również kółka.

podnosnikowy-wozek-paletowy

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Dodatkowe opcje przy wynajęciu wozu – wypożyczalnia aut

    Dodatkowe opcje przy wynajęciu auta – wypożyczalnia samochodów Firmy, jakich celem jest wypożyczanie samochodów, by zapewnić sobie odpowiednie zyski muszą starać się przygotować odpowiednio atrakcyjną, zróżnicowaną propozycję. Właśnie dlatego również we flocie takiego przedsiębiorstwa znajdują się nie wyłącznie stereotypowe samochody osobowe, ale również dostawcze, turystyczne, a nawet czasem busy. Do tego zaopatrzenie jest dopełniane z

  • Sekcje chemii przemysłowej – wszystko co musisz wiedzieć

    Chemia przemysłowa – czemu jest istotna? W sklepach wolno już dzisiaj nabyć wszystko środki chemiczne także. I oczywiście chemia przemysłowa to jest nic innego, co można spotkać w punktach sprzedaży, a potrzebne akcesoria do jej wykonania to na przykład pipety pasteura. Są to środki czystości, specyfiki do dezynfekcji. Mnóstwo jest firm, jakie się tym absorbują.

Wpisy: