|  | 

Pozostałe

Klimatyzacja samochodowa ząbki

Nowinki i wykorzystanie klimatyzacji w aucie
Klimatyzacja w aucie służy do oziębiania powietrza. To wszyscy zdają sobie sprawę z tego. Czy może służyć do czegoś innego? Motoryzacja zna przykłady użycia jej do ogrzewania. Czego? A po co komu ona na przykład na motocyklu? Chyba nie do oziębiania. Ano naturalnie, jazda z szybkością dwustu kilometrów na godzinę w temperaturze dwudziestu stopni poniekąd nie jest miła, gdy te dwadzieścia stopni uderza ze wzmiankowaną prędkością o ciało oraz wychładza je o te szesnaście stopni. Stąd fani skuterów używają szczególnych drogich, skórzanych kurtek. Najdroższe motory posiadają klimatyzację, wydzielającą rozgrzanym powietrzem. Jest to wspaniałe rozwiązanie, które nie pozwala przemarznąć oraz utrzymuje temperaturę ciała w pozycji zbliżonej do pożądanej. Nie świadczy to, że dziś jesteśmy w stanie jeździć bez zabezpieczenia w postaci kombinezonu, niemniej jednak jest to zdecydowanie przyjemniejsze i bardziej bezpieczne – wypróbuj Mechanika samochodowa ząbki. Klimatyzacja w samochodzie- na pierwszy rzut oka wydaje się to sfiksowane, a niemniej jednak ma zupełny sens. Czy to nie następne rozwiązanie dla geeków? Czy widzieliśmy kiedyś półciężarówkę (samochód dostawczy) z fotelami w środku zamiast zwyczajowych paczek czy innych kabli, a na zewnątrz doczepione coś w rodzaju gigantycznej mini przyczepki z rejestracją, choć na samym aucie też się ona znajduje, podobnie jak wzory ją ozdabiające? Czy przypadkiem na tym nadzwyczajnym tworze nie było napisane PKS? Tak, to naturalnie przerobione na busy samochody dostawcze, a ta doczepka z tyłu to klimatyzacja. Motoryzacja dokonała już tak duże postępy, że ludzi można całkiem wygodnie przewozić w czymś, co kiedyś nazywano tylko jednym słowem: „nyska”. I jeszcze mają tam wygody postaci klimatyzowanego powietrza!

klimatyzacja-samochodowa-zabki

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Dodatkowe opcje przy wynajęciu wozu – wypożyczalnia aut

    Dodatkowe opcje przy wynajęciu auta – wypożyczalnia samochodów Firmy, jakich celem jest wypożyczanie samochodów, by zapewnić sobie odpowiednie zyski muszą starać się przygotować odpowiednio atrakcyjną, zróżnicowaną propozycję. Właśnie dlatego również we flocie takiego przedsiębiorstwa znajdują się nie wyłącznie stereotypowe samochody osobowe, ale również dostawcze, turystyczne, a nawet czasem busy. Do tego zaopatrzenie jest dopełniane z

  • Sekcje chemii przemysłowej – wszystko co musisz wiedzieć

    Chemia przemysłowa – czemu jest istotna? W sklepach wolno już dzisiaj nabyć wszystko środki chemiczne także. I oczywiście chemia przemysłowa to jest nic innego, co można spotkać w punktach sprzedaży, a potrzebne akcesoria do jej wykonania to na przykład pipety pasteura. Są to środki czystości, specyfiki do dezynfekcji. Mnóstwo jest firm, jakie się tym absorbują.