|  | 

Pozostałe

Bezgotówkowe odholowanie jako jedna z wiodących usług oferowanych w zakładzie Promar

Kompleksowo realizowane świadczenia pomocy drogowej świadczone przez zakład Promar
Kompleksowe usługi pomocy drogowej oferowane przez warsztat Promar obejmują: holowanie, wulkanizację, awaryjne otwieranie aut, mobilny serwis, transport wózków widłowych, transport kontenerów i konstrukcji, bezgotówkowe holowanie a także pojazd zastępczy z OC sprawcy, a także przewóz maszyn budowlanych oraz rolniczych. Oznacza to, że nie jest znaczące, jakiej ingerencji dla auta kierowca wymaga, ponieważ pomoc drogowa opole pomaga zrealizować większość ze świadczeń. Usługi oferowane są na obszarze całej Opolszczyzny. Usługi specjalne takie jak bezinwazyjne otwieranie auta dotyczą pojazdów takich firm jak: BMW, Audi, Volkswagen, Skoda, Seat i Porsche. Firma działa przez całą dobę, co jest kolejnym atutem motywującym do zgłoszenia się w takie miejsce. Warsztat funkcjonuje w sytuacjach niespodziewanych, przykładowo jeśli kierowca przejeżdża przez autostradę i dojdzie do przebicia opony, to także może spodziewać się pomocy.

bezgotowkowe-odholowanie-jako-jedna-z-wiodacych-uslug-oferowanych-w-zakladzie-promar

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Dodatkowe opcje przy wynajęciu wozu – wypożyczalnia aut

    Dodatkowe opcje przy wynajęciu auta – wypożyczalnia samochodów Firmy, jakich celem jest wypożyczanie samochodów, by zapewnić sobie odpowiednie zyski muszą starać się przygotować odpowiednio atrakcyjną, zróżnicowaną propozycję. Właśnie dlatego również we flocie takiego przedsiębiorstwa znajdują się nie wyłącznie stereotypowe samochody osobowe, ale również dostawcze, turystyczne, a nawet czasem busy. Do tego zaopatrzenie jest dopełniane z

  • Sekcje chemii przemysłowej – wszystko co musisz wiedzieć

    Chemia przemysłowa – czemu jest istotna? W sklepach wolno już dzisiaj nabyć wszystko środki chemiczne także. I oczywiście chemia przemysłowa to jest nic innego, co można spotkać w punktach sprzedaży, a potrzebne akcesoria do jej wykonania to na przykład pipety pasteura. Są to środki czystości, specyfiki do dezynfekcji. Mnóstwo jest firm, jakie się tym absorbują.

Wpisy: